Brezovica rekomandohet si top destinacion i lirë për skijim

Brezovica është përzgedhur si një nga destinacionet më të lira për skijim nga një gazetë në Suedi. “Të skijosh në Ballkan”? “Po është e mundur – e çmendur dhe e lirë” , “Një udhëtim dimëror në Kosovë mund t’ua kursejë disa mijëra…”

Më poshtë mund të shihni destinacionet më të lira dhe ato më të shtrenjta

Artikulli paraprak‘Dil prej socialit’, Abrashi iu bën thirrje bizneseve ta shfrytëzojnë mundësin e përfitimit
Artikulli tjetërKapen mallra kontrabandë në Debëllde të Vitisë