Kontakt

Për reagime rreth shërbimeve ndaj klientit ju lutemi na kontaktoni përmes postës elektronike dhe ekipi ynë i mbështetjes do t’ju dërgojë email info@ekonomia-islame.com

Nëse dëshironi të kontribuoni, sigurohuni që të keni lexuar kontribuesit tanë që të udhëzojnë dhe të përdorin formularin më poshtë ose adresën e emailit për të na arritur. Disponueshmëria e redaktorëve tanë është e kufizuar në fundjavë, megjithatë, ju ende mund të na kontaktoni dhe ne do t’ju përgjigjemi sa më shpejt të jetë e mundur.

Kontakt forma

You can place your contact from here!

Detajet e kontaktit

Redaksia e Ekonomia-islame.com
Prishtine, 10000

044 123-456

Email: info@ekonomia-islame.com

Rreth nesh

Ekonomia-islame synon të jetë platformë e informimit, edukimit, rrjetëzimit të bizneseve, analizimit të tregjeve dhe lajmeve mbi biznesin në vend, rajon dhe botë.

Na ndiqni

0NdjekësitNdjek
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu