OnePlus 9 pritet të lansohet në tri modele

Raportohet se OnePlus është duke planifikuar që të lansojë tri modele të telefonëve: OnePlus 9, OnePlus 9 Pro dhe 9 Lite ose 9E.

Ende nuk dihen emërtimet e tyre zyrtare, shkruan GSMArena.

Për dallim nga telefoni paraprak OnePlus 9 pritet të ketë bateri më të fuqishme me 4,500 mAh dhe karikues prej 65W.

Ende nuk dihet se kur pritet me saktësi që këta telefona të prezantohen, megjithatë raportohet se me këtë intensitet të raportimeve më së largu zyrtarisht do të prezantohen në muajin mars 2021.

Artikulli paraprakGreqia është eksportuesi më i madh i naftës për në Kosovë
Artikulli tjetërPunët me kohë të pjesshme të japin një pagë, por dëmtojnë karrierën