Ballina Autorët Postime nga BB

BB

1127 POSTIME 0 KOMENTET
- Advertisement -

Na ndiq

0NdjekësitNdjek
0NdjekësitNdjek
0NdjekësitNdjek

Më të lexuarat

Vizitorët më të shumtë nga Shqipëria, Zvicra e Gjermania

Statistikat e Hotelerisë, TM4 2020   Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK) ka publikuar Statistikat e Hotelerisë në Kosovë për tremujorin e katërt (TM4) 2020 Në tremujorin...

Si ta dini nëse do te ketë sukses ideja e juaj per hapjen e...

Ka një statistikë për të cilën çdo ndërmarrës ka dëgjuar të paktën njëherë, nëntë nga 10 ide biznesi dështojnë. Ndërmarrësia është lojë fati. Dhe me...

Njihuni me 3 këshillat që ju bëjnë “të dashuroni” punën tuaj

Pse ndonjëherë nuk doni të shkoni në punë? Mos ndoshta nuk e doni atë punë. Qëllimi sot është të gjejmë një punë që vërtetë...

Aplikacionet për të blerë online renditen në vendin e dytë në popullaritet

Aplikacionet për të blerë online renditen në vendin e dytë në popullaritet pas aplikacioneve muzikore, 73% e Millennials blejnë çdo ditë   2020 ishte një nga...

Si të krijoni një mjedis pune eko-miqësor

A mund të mbrohet planeti edhe nga tryeza e punës? Mjaftojnë vetëm disa masa paraprake të vogla, për ta shndërruar një “stacion” pune në...

Moti

Tirana, AL
fog
8 ° C
8 °
8 °
93 %
0.5kmh
40 %
Tue
16 °
Wed
11 °
Thu
12 °
Fri
14 °
Sat
15 °

Trendi

Anipots